Pasivna Internet zarada (I vise nego dovoljna)

Pozdrav narode, zeleo bi da vam predstavim jedan sajt koji isplacuje vise nego korektno. U pitanju je pasivna zarada. Zaradjuje se 1.10dolara dnevno+imate opciju da se ulogujete na sajt i kliknete na 2 reklame koje vam daju jos 0.50$, sajt radi bez ulaganja, samim tim je moguc i napredak ako se ulozi. Al za mene je ovo sasvim dovoljno za sam pocetak.Ono sto se meni svidelo kod tog sajta jeste da novac moze da se podigne preko Western Uniona i pored toga sto za svakog referala dobijate 100$ (Tu sam bio vec skeptican i mislio sam da je sajt scam, pa sam ga dobro proverio,a mozete i vi) Ako vam nesto nije jasno slobodno mozete da mi se javite putem privatne poruke i zajedno. Da umalo da zaboravim,sajt je baziran na tome sto vi prodajete svoje informacije (nista sto ugrozava privatnost) na primer ukucate Sampon za kosu,Med, Energetski napitak… i to njima ide u prilog tako sto vide sta se prodaje kako bi postavljali na trziste. Evo slike gde sam ja od 2 referala dobio 200$ i naravno moj ref link :slight_smile: https://5billionsales.com/affiliate/goodbyemf

Mani se ovih gluposti druze. Dok te ne isplate crno na belo, nista od toga. Ovo je prevara kao i svaka druga :slight_smile: