Priča kako sam objavio Android aplikaciju

Zdravo lurkers!

Uglavnom naslov… :slight_smile: Još jednom sam pokušao da razvijem i pustim Android aplikaciju jer me zanima da li je još uvek moguće osvojiti džekpot i dobiti parče kolača sa tržišta. Mogu reći da je ovo teško, pošto je Google Plai prodavnica preplavljena aplikacijama i teško je dobiti organska preuzimanja. Kakvo je vaše iskustvo momci? Postoji li neki trik koji vam pomaže da dobijete više saobraćaja?

Pobrinuo sam se da isporučim kvalitetnu aplikaciju i usredsredio se prvo da dam vrednost korisnicima. Takođe sam napravio odredišnu stranicu, da izgradim poverenje kod korisnika. Moj poslovni model je jednostavan: aplikacija nudi 2-nedeljni probni period sa svim svojim funkcijama besplatno, jer ne želim da stavljam oglase u aplikaciju. Nakon isteka probnog perioda, korisnik mora da kupi punu verziju da bi nastavio da koristi aplikaciju.

Bio bih vam zahvalan ako biste mi dali neki savet i iskrene povratne informacije o aplikaciji.

Link do aplikacije: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veaware.photosmap