Propustena prilika

Dali vam se ikada desilo da ste igrom prilika nasli u situaciji,gde ste se nasli kada ste u momentu svatili da ste mozda sreli zenu koja bi vam bas odgovarala.da ne kažem kao da ste godinama bas takvu cekali.Ipak ste svojom greskom prikazali sebe ne onako kako bi trebali da ste na kraju svatili da ste trebali bolje ili drugcije da postupite…

Zivot je nesto sasvim drugo, trebalo bi mi mnogo vremena da dam odg na ovo pitanje, ali jednostavno gledaj na to da nije bilo pravo vrijeme. Ja kad sagledam kao ti, mogu reci da sam imao dvije prilike da kazem u tom dijelu ljubavnom, ali jednostavno nisam ja to tad vidio kao mozda sad jer sam vodio neki malo drugaciji zivot i vjerovatno sam bio nezreo.

Sve i da sam iskoristio u tom trenutku tu da nazovem priliku i da budem sa tom osobom i u braku, ne mora da znaci da bi taj brak bio uspjesan ma koliko god volio tu osobu i ona tebe. Ja jednostavno nisam bio u tom trenutku spreman za ono sto je njihovom zivotu bilo potrebno tad. Bio bih koban po njih i njihov zivot ovako zive verovatno srecnijim zivotom nego sto bi sa mnom. Ne kazem da sam los, samo u tom trenutku nisam bio zreo za taj vid zivota.

1 Like